Про він сказав 18 липня на прес-конференції у Луцьку за темою «Соціальні ініціативи Президента України: перші результати стабільності».

«Я не буду спікером Верховної Ради. Мені цілком вистачає власних повноважень представника Президента у парламенті», – прокоментував депутат від Партії регіонів можливий сценарій зміни керівництва Верховної Ради.

Водночас, відповідаючи на питання про те, чи підписав би він, будучи на місці Володимира Литвина, законопроект Ківалова-Колесніченка, Юрій Мірошниченко відповів абсолютно ствердно.

«Я б підписав закон Ківалова-Колесніченка», – сказав він. І додав, що українську мову захищає, але не бачить жодної загрози для неї у введені у дію законопроекту своїх колег.

Також Юрій Мірошниченко не приховував того, що сам проголосував за Закон «Про засади державної мовної політики» у другому читанні і вважає цей крок Партії регіонів правильним.

Цікаво, що представника Президента намагався підтримати і заступник голови Волинської ОДА Олександр Курилюк, який активно кивав йому та назвав піднятий шум навколо цього питання «політичним».