Зокрема, відбудеться перевірка статутів громад, регламентів рад та виконавчих комітетів на відповідність ЗУ «Про доступ до публічної інформації», інформує прес-служба ЛМР.

Проект реалізовує Інститут Політичної Освіти за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Передусім буде розглянута ситуація в таких містах: Хмельницький, Київ, Львів, Ужгород, Вінниця, Кіровоград, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Кременчук, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Біла-Церква, Житомир, Суми, Чернігів та інші найбільші міста України.

Під час заходу спільно з громадськістю будуть обговорені плани подальших дій в напрямку приведення у відповідність роботи місцевої влади до чинного законодавства.

До участі запрошуються представники влади, журналісти, громадські діячі, голови та заступники місцевих рад, секретарі міських рад, депутати місцевих рад та зацікавлені особи.

Час проведення: з 10:30 до 14:30 год.

Повідомити про участь у заході можна за електронною поштою: [email protected], або за телефонами: (067) 276-49-80, тел./факс: +38 (044) 278-55-16, +38 (044) 235-97-63, або зареєструватися заповнивши анкету за адресою: http://www.ipo.org.ua/anons/1658/.