Представники місцевих організацій провладних партій Львівщини задекларували готовність до співпраці з Народним союзом „Наша Україна”.
Про це йшлося сьогодні на круглому столі „Політична структуризація області” за участю голови ЛОО ПППУ Володимира Макара, голови ЛОО СПУ Євгена Таліпова, голови ЛМО УНП Юрія Кужеля та голови ЛМО НPУ Богдана Бедрила.
Голова ЛОО ПППУ Володимир Макара вважає, що на виборах 2006 року найкраще було б створити коаліцію партій. Він також висловив невдоволення тим, що ПППУ не була запрошена до політичної дискусії щодо створення нової партії.
Голова ЛМО УНП Юрій Кужелюк повідомив, що на з’їзді УНП, який відбувся місяць тому, було вирішено, що партія на парламентські вибори йтиме окремо. „Ми є для того, щоб гальмувати негативні процеси”. Він також зазначив, що в демократичних країнах на виборах перемагають коаліції, а не окремі партії.
Голова ЛМО НРУ Богдан Бедрило сказав, що НРУ створив ініціативну групу, яка співпрацювала з НСНУ. Проте НРУ не увійшла до числа партій – засновниць НСНУ. Богдан Бедрило вважає, що хоча на даний час ніхто не може сказати, якою буде конфігурація нових політичних сил, уже сьогодні усі дії треба спрямувати на консолідацію. „Ми не станемо в опозицію до Ющенка”, ― наголосив Богдан Бедрило.
Голова ЛОК СПУ Євген Таліпов вважає, що „ до 2006 року об’єднання відбудеться”. „ З коаліції ми не виходили, будемо співпрацювати, але на вибори соціалісти підуть окремо”, ― зазначив Євген Таліпов.