Сьогодні представники молодіжного руху Львова заявили про посилення репресій щодо них та планування подальшого переслідування молоді збоку діючої влади.
Про це йшлося на прес-конференції представників „Пори” та інших молодіжних організацій, яґка сьогодні відбулася у Львові.
Учасники прес-конференції заявили, що проти представників їхнього руху готується ряд заходів, спрямованих на їх фізичне усунення від активної діяльності.
„Ми маємо інформацію, що 4-х наших лідерів збираються побити бритоголові донеччани, які зазделегіть прибули до Львова,”— зазначив один із учасників прес-конференції.
Від учасників руху поступають часті скарги на постійне стеження та переслідування. Ще одним фактом посилення тиску на членів молодіжного руху є їх виключення із ВНЗ, про наявність заяв на виключення повідомляють самі постраждалі.
Як повідомили учасники прес-конференції, влада готує також більш радикальні шляхи, маються на увазі звинувачення у цілком реальних „так званих злочинах”, скоєння яких передбачає довготривале ув’язнення.
Основним джерелом подібної інформації учасники руху називають місцеві правоохоронні органи, в яких, за їх словами є ще чесні, „некуплені” люди.
Незважаючи на усі ці заяви, представники молодіжного руху не збираються припиняти свою діяльність. Навпаки, вони планують її посилювати, адже кількість бажаючих вступити у ряди „Пори” чи інших організації, що протестують діючій владі, зростає.
У Львові створюється Молодіжний страйковий комітет Львівщини. Створення страйкому триватиме до 21 листопада — другого туру виборів президента України. Метою створення страйкому є забезпечення швидкого реагування молоді і студентства на фальсифікацію виборів. На кожному факультеті, кожному курсі кожного вищого учбового закладу Львівщини будуть відповідальні люди, які активізовуватимуть маси в разі необхідності. На разі до страйкому увійшло 13 ВНЗ Львівщини. До страйкому планують залучити не лише студентів вищих навчальних закладів, але й члени різних громадських організацій.