Про це заявила голова ЛОО ВО «Свобода», керівник фракції у Львівській обласній раді Ірина Сех під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Ірина Сех нагадала, що вчора, 18 вересня, був останній день подання кандидатур до складу дільничних виборчих комісій від політичних сил. Кандидат у депутати в окружній виборчій комісії у своєму окрузі до завершення цього процесу.

За словами Ірини Сех вона разом зі своїми довіреними особами перебували у приміщенні районної ради та адміністрації, де відбувалося засідання окружної виборчої комісії. Станом на 18 годину до ОВК надійшло близько 20 подань кандидатів до складу ДВК.

«Ми з довіреними особами кілька годин просиділи у фойє обласної ради, однак за цей час не побачили людей, які б зайшли у районну раду, аби подати документи в ОВК. Ми вже почали перейматися, що не зможемо заповнити виборчі комісії. Я пішла із цим питанням до кабінету, де відбувався прийом документів, і побачила, що під його дверима величезна черга. З’ясувалося, що ці люди заходять із другого поверху, - із приміщення районної адміністрації і цілими пачками приносять так звані подання», – розказала Ірина Сех.

Вона додала, що державні службовці районних адміністрацій приносять на подання десятки кандидатур відразу від кількох партій. Зокрема, Ірина Сех розповіла, що у 119-му виборчому окрузі працівникові РДА Віктору Лідовицькому доручили подати своїх кандидатів «Молодіжна партія України» та партія «Собор».

Ще однією уповноваженою особою на подання документів у цьому окрузі, за словами Ірини Сех, була «дитина, років 19, яка прийшла з пачками документів – одна від Демократичної партії угорців України, а інша – «Союз Чорнобиль України».

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/il9PpQVi6nc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Голова ЛОО ВО «Свобода»розповіла, що подань від цих партій було більше, ніж є дільничних виборчих комісій. У заявах від кандидатів у ДВК від партії угорців не видно прізвищ людей, а на копіях документів розмиті фотографії.

«Коли члени комісії звернулися до представника, що вони не можуть прийняти такі документи, дитина розплакалась. Учениця IV курсу Бродівскього педагогічного училища сказала, що до неї дзвонила представниця адміністрації на ім’я Наталя і сказала, якщо вона не занесе цих документів, з нею буде погано», – розповіла Ірина Сех.

Вона висловила переконання, що технічні партії подавали тих самих кандидатів до всіх ДВК Львівщини.

«Зараз наші представники збирають та систематизують цю інформацію. Після цього ми звернемось у правоохоронні органи. Швидше за все це буде прокуратура», – розповіла Ірина Сех.