ЛЬВІВ, 20 ЖОВТНЯ, КОНТЕКТ-МЕДІА. — Начальник УСБУ у Львівській області, начальники міського та обласного управління МВСУ проігнорували запрошення і не з’явилися на прес-конференцію активістів Громадянської кампанії„Пора”, яка сьогодні відбулася у Львові.
На прес-конференції представники ГК „Пора!” наголосили на незаконних затриманнях та обшуках, які проводяться представниками правоохоронних органів та СБУ у офісах та помешканнях активістів „Пори”.
„У Черкасах було затримано 5 активістів за пограбування, у Миколаєві відбулось близько 20 затримань та одне виключення з ВНЗ. Також у Миколаєві було побито координатора, в результаті чого у нього був струс мозку та відбиті нирки”, — повідомили активісти „Пори!”.
17 жовтня правоохоронці увірвались у офіс „Пори!” по вул. Дорошенка, 50 у Львові та провели обшук. Правоохоронці намагались вилучити усю оргтехніку, але їм це не вдалось.
У той же день був проведений обшук у львівській квартирі одного з активістів „Пори!”. Представники „Пори!” наголосили на тому, що правоохоронці шукали зброю та наркотики, але нічого не знайшли.
„Перші місця по вчиненню протизаконних дій з боку правоохоронців займають міста Чернігів, Миколаїв та Черкаси. У цих містах чиниться фізичний тиск на активістів „Пори”, її представників затримують без пред’явлення звинувачень. На даний час у Чернігові залишається затриманий активіст Олександр, якого звинувачують у розповсюдженні фальшивих грошей”, — відзначив активіст Петро.