Сьогодні директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Пол Бермігхем у ході ознайомчого візиту зустрівся з міським головою Олександром Соколовим. Повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.

Запрошені на зустріч керівники «Чернігівводоканалу» та «Чернігівського тролейбусного управління» презентували інвестиційні пропозиції розвитку комунальних підприємств та висловили зацікавленість в іноземних капіталовкладеннях.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Сергій Короленко представив Програму освітлення міста.
Пол Бермігхен розкритикував українську банківську систему, яка, мовляв, не надає довгострокові кредити для комунальних підприємств. За його словами, принциповим є питання законодавчого врегулювання муніципальних запозичень. Фахівці Світового банку вже працюють над покращенням доступу органів місцевого самоврядування до фінансових послуг банків.

Директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові також повідомив, що вже діє Програма фінансування муніципального водозабезпечення, тому найближчим часом чернігівці можуть сподіватися на повне вирішення проблем водопостачання і водовідведення шляхом отримання кредиту від Світового банку. Проте, як свідчить досвід співпраці українських банків з поважною міжнародною структурою, економічний ефект від виконання поставлених нею вимог, нажаль, далеко не завжди відповідає даним обіцянкам та фінансовим сподіванням.

Високий Вал