Найактивніша група УНА-УНСО та громадянська кампанія „Пора!” прийняті в оперативну розробку, — відзначив сьогодні на прес-конференції у Львові член головної команди УНСО (Коваленко) Андрій Бондаренко.
Андрій Бондаренко наголосив на тому, що мова йде про громадянську кампанію „Пора!” „чорну”, тому є ще „жовта”.
Представники Головної Команди УНСО зазначили, що керівникам УНА-УНСО стало відомо, що проти лідерів організації та її членів з боку влади готуються провокації, які мають стати офіційною підставою для подальших репресій.
УНА-УНСО є однією з небагатьох політичних сил, що здатна чинити опір владі. Це зумовило активізацію силових відомств, які на сьогодні проводять оперативну розробку УНА-УНСО та громадської кампанії „Пора!”. Метою такої діяльності є збір інформації для подальшої організації провокацій нібито від імені УНА-УНСО, що стане офіційною підставою для нових репресій. Вже зафіксовано факти стеження за активістами. Не виключено, що проводитимуться прослуховування усіх телефонних переговорів. Не виключається можливість арешту лідерів або активістів УНА-УНСО”, — зауважили представники Головної Команди УНСО.