Керівник Львівського осередку політичної платформи «За життя» Інна Іваночко закликала бойкотувати проукраїнський, популярний серед мешканців Західної України, телеканал NTA.

Відповідний коментар вона розмістила у соцмережі.

Обурення проросійської активістки викликала резонансна дискусія, яка відбулася у студії ток-шоу «Говорить Великий Львів» минулого четверга. В ефір програми були запрошені представники Сходу України, громадські діячі, журналісти, екснародні депутати та військові комбати.

Дискусія у прямому ефірі викликала неабиякий інтерес серед глядачів у соціальних мережах та інтернет-чатах. Серед тих, хто обговорював події, власне й була Інна Іваночко.

«Мене звідти «культурно» попросили і більше не дають висловити свою думку. Там прийнято лише обманювати і говорити тільки те, що від тебе хочуть почути. Якщо й запрошують у студію гостей з іншими поглядами, то в якості «хлопчиків для биття». Бойкот телеканалу», – написала вона.

Вчера побывал на львовском телеканале НТА который вещает на Зик и “эспрессоТВ”. Как только редактора программы “говорит…

Опубліковано Dmitry Vasilets Пʼятниця, 18 жовтня 2019 р.