У дизайні Volkswagen Arteon простежуються риси актуального сімейства Passat, однак здебільшого його вигляд унікальний, передає «Автоцентр».

Автомобіль розроблений у спортивному дусі, йому притаманні атлетичні форми і присадкуватий вид. В цілому екстер'єр автомобіля зроблений в стилістиці концепту Volkswagen Sport Coupe GTE. В основі Volkswagen Arteon лежить модульна платформа MQB. Довжина чотиридверки становить 4862 мм, ширина - тисячі вісімсот сімдесят один мм, а висота - 1427 мм. При цьому розмір колісної бази дорівнює 2841 мм. Завдяки таким габаритам модель отримала просторий салон і великий багажник. Так, в стандартній конфігурації обсяг останнього становить 563 л, а при складеному другому ряді сидінь - 1557 л.

Інтер'єр Volkswagen Arteon також оформлений в дусі актуального Passat. Залежно від комплектації, седан обладнають дисплеєм діагоналлю від 6,5 до 9,2 дюймів. Тканина, шкіра і алькантара будуть доступні штатно, шкіра Наппа - опційно, дерев'яні акценти - в топових версіях, алюмінієві вставки - в пакеті R-Line.

У моторну гамму Volkswagen Arteon увійшло шість двигунів: 1,5-літровий мотор TSI на 148 к.с., 2,0-літровий агрегат TSI потужністю 187 і 276 к.с., а також 2,0-літровий дизель TDI віддачею 148 , 187 і 237 сил. Трансмісія - 6-ступінчаста механіка або 7-діапазонний робот з подвійним зчепленням. У базі автомобіль - передньопривідний, але за допллату можна буде замовити повнопривідний варіант.

В обладнання Volkswagen Arteon увійшли світлодіодні фари, віртуальна приладова панель і ін. Продажі Volkswagen Arteon почнуться в кінці цього року. На ринку модель складе конкуренцію BMW 4-Series Gran Coupe і Audi A5 Sportback.

«Вголос»