Про це журналістам розповів прес-секретар уряду Акіф Алі, передає ТСН із посиланням на агентство APA.

За словами Алі, прем’єр-міністр їхав на роботу в той час, коли одну із доріг перекрили через самогубця, який збирався стрибнути з моста. Отримавши цю інформацію, голова азербайджанського уряду наказав терміново виїхати на місце події.

«Прем'єр-міністр поцікавився тим, що сталося. З'ясувалося, що уродженець Товузького району (1969 р.н.) Ахмедов Яшар Мамедалі оглу забрався на міст з метою вчинити суїцид через сімейний конфлікт. Прем'єр-міністр зв'язався з чоловіком по телефону. Новруз Мамедов поговорив з ним, поцікавився його проблемою. Він відговорив чоловіка від наміру вчинити суїцид, переконав, що його проблему розглянуть відповідні структури і йому буде надана необхідна допомога. Яшар Ахмедов сказав Новрузу Мамедову, що у нього двоє дітей, матір відвезла їх кудись, і він не може знайти їх, і це підштовхнуло його на самогубство», - розповів прес-секретар уряду.

Він також зазначив, що після цього інциденту чоловіка прийняли в уряді, де йому порадили до яких саме відомств йому варто звернутись.