Прес-конференція у Львові за участю екс-членів УНА-УНСО Ігоря Мазура та Андрія Бондаренка проведена для того, щоб дестабілізувати ситуацію у Львові та області, ― заявив у коментарі „Контекст-медіа” голова ЛОО УНА-УНСО Остап Козак.
„Саме місце проведення прес-конференції дуже багато про що свідчить, тому, що Західна інформаційна корпорація, як відомо є часткою медійної імперії есдеків на Львівщині”, ― зазначив Остап Козак.
За його словами, когось дуже непокоїть та прогнозована ситуація на Львівщині щодо виборів. „Всі партії вже визначились за кого він, в якій команді. Комусь дуже хочеться дестабілізувати ситуацію на Львівщині. Для цього починають когось призначати когось пере призначати. Саме цей приїзд є для нас знаковим, приїзд людей, які були виключені з УНА-УНСО і Бондаренка і Мазура”,― додав він.
Сьогодні на прес-конференції у львівському інформагентстві ЗІК екс-члени УНА-УНСО Ігор Мазур та Андрій Бондаренко заявили, що Андрій Шкіль не мав права їх виключати з лав організації, адже є членом „Батьківщини”.
25 cерпня цього року народний депутат, голова УНА-УНСО Андрій Шкіль написав заяву про вступ у партію ВО „Батьківщина”. Тоді ж Андрій Шкіль зазначив, що він і надалі залишатиметься головою громадської організації УНА-УНСО, а сама організація не змінюватиме свого статусу. Все ж таки представники Головної Команди УНСО Ігор Мазур та Андрій Бондаренко вважають, що після вступу до ВО „Батьківщина” Андрій Шкіль автоматично знівелював своє членство в УНА-УНСО і не має жодного права на виключення когось зі складу УНА-УНСО.