“Ми з вами голосували за президента, коли були вибори, відповідно давайте звертати увагу на те, який він президент А який він мужик, є у нього дружина чи ні – давайте залишимо це йому, і не будемо втручатися “, – відповів Пєсков в інтерв’ю “Известиям” на слова репортера про те, що президент в хорошій формі і у нього повинно бути особисте життя.

“Він не зобов’язаний говорити з кимось про своє особисте життя. Можу лише сказати одне, чесно кажучи, важко було б відповісти на запитання про його особисте життя. Він стільки працює, що я не можу зрозуміти, звідки йому узятися “, – додав прес -секретар президента.

Коментуючи повідомлення, що з’явилися в інтернеті про те, що минулих вихідних був оточений Іверський монастир на Валдаї, оскільки там нібито вінчався президент, Пєсков сказав, що не знає, звідки беруться такі припущення, що не мають нічого спільного з реальністю. Глава держави в цей час перебував в Сочі, додав він.

“Я не знаю, звідки все це береться, в неділю мені дійсно надійшло багато дзвінків. Я щиро радів цим дзвінкам, відповідаючи, що єдина проблема в тому, що Путін перебуває в Сочі. А що там оточено в Іверському монастирі, я вам сказати не можу Ви розумієте, це з області вигадок, і марно їх спростовувати, марно називати ці чутки нісенітницею Робили це вже сто разів чутки живуть, що з ними зробиш. Але спільного з реальністю вони нічого не мають», – сказав Пєсков.

Джерело: РІА Новини