Колектив проєкту “Народне толк-шоу”, який виходить на львівському телеканалі “НТА” та “5 каналі”, обурений звинуваченнями прессекретаря Андрія Садового у неправдивості поданої інформації у прямому ефірі.

“На вівторковий ефір проєкту “Народне толк-шоу” редакторська група проєкту запрошувала одразу кількох посадовців львівської мерії - заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа, директора департаменту “Адміністрація міського голови” Євгена Бойка, керівника юридичного департаменту Гелену Пайонкевич, начальника управління міста Юрія Діля, заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака, керуючу справами виконкому Марту Литвинюк. Однак жоден із чиновників участі у програмі взяти не зміг. А пресслужба вдавалася до шантажу і виставляла свої умови участі посадовців Ратуші у проєкті”, - заявила керівник проєкту та головний редактор телеканалу “НТА” Наталія Струк.

Зі слів Наталії Струк, під час ефіру редактори кілька разів намагалася наживо додзвонитися до Євгена Бойка та Геннадія Васьківа, однак вони на дзвінки не відповідали.

“Ведучі програми кілька разів заявляли, що дуже хочуть поспілкуватися з чиновниками, адже в студії виникає чимало запитань до них від учасників ефіру та аудиторії. Чому влада міста так боїться депутатів і львів’ян нам не зрозуміло”

Вже після ефіру під дописом журналістки “Наші гроші. Львів” Олександри Губицької речниця міського голови Христина Процак заявила, що чиновникам під час ефіру ніхто не телефонував: “Кілька разів під час ефіру говорили про телефонні дзвінки до посадовців, хоча насправді жодного дзвінка не було”.

Однак це абсолютна неправда - телеканал має скріни ефірних комп’ютерів, де чітко видно, що дзвінки були.

“Ми дуже просимо владу міста не маніпулювати і не вдаватися до брехні, і не уникати можливості спілкуватися з тисячами львів’ян, які є аудиторією обох телеканалів, де виходить ток-шоу”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, прем’єра “Народного толк-шоу” – програми, в якій владу врешті змушують давати відповіді на запитання звичайних людей, відбулась 28 травня 2019 року. Ведучі проекту - журналістки-розслідувачки Катерина Широкопояс і Тетяна Юркевич.