Прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель, яка відома своїми “нападами” на представників преси, знову застосувала фізичну силу до журналістки.

Про це свідчить публікація журналістки Юлії Забєліної.

Подія трапилася 10 жовтня, під час прес-марафону президента. На кадрах відео видно, як журналістка підійшла до Зеленського, щоб поставити запитання, але була зупинена прессекретаркою Зеленського, яка намагалася відвести Забєліну, вхопивши її за лікоть.

“Загалом, прессекретарку Зеленського Юлію Мендель попередні історії нічому не навчили. Вчора вже я мала можливість познайомитися з нею ближче. Вважала і вважаю, що прессекретарка президента повинна поводити себе більш шанобливо по відношенню до журналістів. Про що я їй вчора і сказала”, – написала журналістка.

“Свої питання я поставила, їх було більше, але формат обмежував. На фото момент, коли я хотіла поставити пару уточнювальних питань Зеленському до того, як мене почала відтісняти Мендель”, – додала вона.

Нагадаємо, під час прес-марафону Володимир Зеленський встановив світовий рекорд

В общем, пресс секретаря Зеленского Юлию Мендель предыдущие истории ничему не научили.. вчера уже я имела возможность познакомиться с ней поближе )) Считала и считаю, что пресс секретарь президента должен вести себя более уважительно по отношению к журналистам О чем я ей вчера и сказала

Опубліковано Yulia Zabelina Пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.