"О 18.19 год. на інтернет-сайті "Вголос" з’явилось повідомлення, що буцімто "у Львові представники облвиконкому штурмують податкову!". В інформації було зазначено, що це неперевірені дані.
Повідомляємо, що жодного штурму податкової не відбувалось! Була проведена зустріч голови Львівської обласної ради М.Сендака і заступника голови ДПА у Львівській області п. Лепецького, який повідомив, що Мирослава Хом"яка немає на робочому місці. Михайло Сендак відмовився від розмови з заступником голови ДПА і повернувся до Львівської обласної ради
Просимо журналістів у цей непростий для країни час ретельно перевіряти інформацію і не збурювати громадськість сумнівними повідомленнями", - говориться у заяві прес-служби Львівської облради.

Перший заступник голови ДПА у Львівській області Станіслав Коваленко повідомив "Вголосу", що сьогодні близько 200 прихильників Віктора Ющенка зламали двері у приміщенні їдальні ДПА у Львівській області у Львові. Факт зламу дверей зафіксований працівниками Сихівського райвідділу міліції. про що складений відповідний протокол. Представники міліції також опитали свідків ― працівників їдальні, ― розповів Станіслав Коваленко.