Про це йдеться в заяві прес-служби.

Подаємо заяву повнотекстово:

«24 липня 2012 року вийшла друком газета «Наша Батьківщина» № 30 (351). Ключовим матеріалом номера було інтерв’ю громадського діяча Прикарпаття Ігоря Пукшина, у якому правозахисник розмірковував над способами залучення інвестицій у Прикарпатський край на прикладі європейських країн, які поступово вносили зміни у своє законодавство. Інші публікації газети стосувалися історії Бойківщини та своєрідності менталітету жителів цього краю. Наголошуємо: жодного негативного матеріалу, жодної критичної публікації (не кажучи вже про елементи брудних технологій чи «чорного піару») у цьому номері не було.

Проте вже 25 липня 2012 року друкується ще одна газета «Наша Батьківщина» з ідентичним вихідним номером - № 30 (351). Частина публікацій – зокрема що стосуються бойківського побуту та історії краю – збігаються. Видання подає також без жодного посилання інтерв’ю Ігоря Пукшина (яке було опубліковано нещодавно в районних газетах Прикарпаття) щодо ситуації з ув’язненими лідерами опозиції Юлією Тимошенко та Юрієм Луценком. У номері містяться також критичні та викривальні матеріали щодо ймовірних кандидатів у депутати по 125-му виборчому окрузі – Івана Білака та Андрія Лопушанського.

Відтак усе виглядає на те, що вихід другої газети – справа рук команди Ігоря Пукшина, спрямована на дискредитацію ймовірних конкурентів. Прес-служба Ігоря Пукшина категорично заявляє, що ні сам Ігор Пукшин, ні його команда не мають жодного стосунку до виходу газети-клона. Даний факт ми розцінюємо не інакше, як брудною провокацією проти лідера електоральних симпатій прикарпатців Ігоря Пукшина.

Наголошуємо на неприпустимості застосування брудних технологій як в між виборчий, так безпосередньо і у виборчий період. Наполягаємо на дотриманні усіма ймовірними кандидатами в депутати цивілізованого рівня політичної культури в процесі передвиборчої боротьби та недопущення введення в оману виборців методами, якими користуються лише ті, кому реально немає з чим іти до людей».