Голова Львівської ОДА не може розібратися зі своїми керівниками прес-служби.

Вчора тимчасово виконуючий обов’язки голови Львівської ОДА Микола Кміть заявив про призначення своїм позаштатним радником з інформаційних питань керівника прес-служби ВАТ «Львівська пивоварня» Надію Цюру.

За словами Миколи Кмітя, новий позаштатний радник відповідатиме за зв’язки з журналістами, прес-службами, інформагенціями, ЗА ВСЕ, ЩО ПОВ’ЯЗАНЕ З ІНФОРМАЦІЄЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОДА.

Вчора ж, в інтерв’ю сайту «Гал-інфо»  нинішній керівник прес-служби п. Іванка Попович заявила, що «ця інформація не відповідає дійсності і насправді вона надалі залишається керівником прес-служби Львівської ОДА».

Чим відтепер займатиметься п. Попович на посаді керівника прес-служби, якщо за все, що пов’язане з інформацією у Львівській ОДА відповідатиме п. Цюра, «Вголосу» незрозуміло.

Відомо, що такий порядок, коли права рука не знає що робить ліва, у народі називають бардаком. А Кміть у цьому бардаку головний. Точніше, тимчасово виконуючий обов’язки головного…

Прес-служба міськради повільна, але послідовна

Якщо десь колись хтось скаже добре слово про Садового, або хоча б створить умови для того, щоб продемонструвати львів’янам як у всьому світі люблять і шанують їхнього мера – прес-служба цього не пропустить. Рано чи пізно.

Наприклад, сьогодні мерова пес-служба розіслала інформацію про те, що британське видання «The Times» опублікувало рейтинг десятки європейських міст, де найкраще провести вихідні. Львів у рейтингу посідає третє місце, випередивши, зокрема, французьке місто Ля-Рошель та бельгійське місто Гент.

Як зазначено у виданні: «Маленькі затишні кав’ярні цього міста можуть змагатися навіть із віденськими. А вулиці та архітектура нагадують про Прагу».  Здавалось би: до чого тут Садовий, що у Львові добра кава? Тим більше, що в інформації «The Times» про нього нічого не сказано?  Але пес-служба  таки знайшла спосіб пропіарити свого боса  – взяла коментар у нашого славного помагай-мера.

«Місто Львів, насправді, є перлиною архітектури Європи. І не тільки це видання, але й багато інших починають останнім часом звертати увагу на Львів» – повідомив усім вірним «Самопомочі» та іншим зацікавленим особам міський голова Львова Андрій Садовий. І далі видав наступне: «Це є результат системної роботи по тій концепції промоції міста, яку ми маємо».  Якби не Садовий, про Львів би ніхто й не згадав. А найкращою промоцією буде коли ми засеремо Євро. Тоді про нас говоритиме цілий світ. До речі, до програми всіляких промоцій непогано було б іще мати концепцію розвитку міста.

І останнє, про оперативність наших славних промоціонерів. Інформація, яку пес-служба розіслала 16 липня, опублікована на сайті «The Times» не сьогодні, а, як там написано, February 16, 2008.

На адресу "Вголосу" надійшов коментар п. Надії Цюри з приводу опублікованої вище інформації. Надаємо його повнотекстово:

Голова ОДА чітко розуміє, якою повинна бути фахова прес-служба.

У діяльності кожної прес-служби є те що вона робить добре і відповідні рівні, які можна вдосконалювати тими чи іншими способами.

Обговорюючи з Миколою Івановичем (Кметем – Вголос) питання діяльності прес-служби у нас є чітке розуміння, як має здійснюватися та розвиватися діяльність даного відділу. На даний час я офіційно подала заяву на позаштатного радника з інформаційних питань. Прохання не плутати із керівником прес-служби, чи прес-секретарем ОДА, так як це посада державного службовця.

На початковому етапі моє завдання – координувати, радити, як здійснювати прес-службі ті чи інакші їх завдання у взаємодії зі ЗМІ, здійснювати завдання так, щоб був видимий результат. Я радо буду ділитися зі своїми вміннями та знаннями з тими людьми відділу, які захочуть розвиватися і ставати фахівцями у цій галузі.

Голова ОДА зацікавлений у професійних фахівцях, які сприятимуть покращенню діяльності адміністрації. Адже лише хороші фахівці можуть показувати справжні результати.

Надія Цюра