Про це інформують на сайті парламенту.

Автором цієї законодавчої ініціативи також є президент, проте він пропонував тільки звільнити від електронного декларування військовослужбовців-призовників, контрактників, сержантів і старшин за контрактом, молодших офіцерів за контрактом і курсантів вищих навчальних закладів, в яких є кафедри або відділення військової підготовки.

Однак внаслідок підготовки до другого читання у текст закону було внесено низку змін, зокрема уточнили, що зазначені військовослужбовці не повинні подавати е-декларації, тільки якщо вони не посідають інші посади, що передбачають звітування.

Подовжено термін подачі е-декларацій для військовослужбовців на високих посадах, яких не звільнили від звітування про статки - якщо вони беруть участь безпосередньо у бойових діях, то можуть подавати декларації за минулий рік не до 1 квітня, а протягом 3 місяців з моменту прибуття до місця проходження військової служби чи дня завершення такої служби.

Зобов’язані подавати електронні декларації члени громадських антикорупційних організацій. Зокрема, їм треба буде вказати відомості про назву конкурсної комісії, або антикорупційного проекту чи організації, до яких вони входять чи входили.

Як уже писав Вголос, сьогодні Президент запропонував створити робочу групу щодо змін до закону про е-декларування.

Вранці спікер Андрій Парубій підписав закон №6172, що змушує антикорупційні організації подавати е-декларації, та направив його на підпис президентові.