Президент Віктор Ющенко пообіцяв, що незаконно приватизовані підприємства будуть повернені у державну власність.
Про це він заявив сьогодні у Львові.
„Те, що незаконно приватизовано повинно бути повернено державі”. ― сказав Ющенко.
При цьому президент наголосив, що мова не йде про націоналізацію.
„Я не хочу, щоб це коментувалося як націоналізація. Я не люблю цього слова. Мені не подобається і слово „реприватизація”. Але, там де був порушений закон, ми повинні зробити все, щоб виправити ситуацію”, ― сказав Віктор Ющенко.
Віктор Ющенко також наголосив, що реприватизація буде проведена один раз і більше до цього питання уряд повертатися не буде.
„Я зобов’яжу уряд вийде із закритим списком об’єктів. Такий список буде представлено. Закритий в тому плані, що це буде лише один список”, ― наголосив президент.
Віктор Ющенко загалом зазначив, що 95% українського бізнесу відбулося і ця частина бізнесу потребує від влади лише захисту і підтримки.
5% українського бізнесу він відніс до бандитського бізнесу, який працює за різними схемами і реально „вони крадуть”.
„Кожна копійка, яка вкрадена в області, питання честі, повинна бути повернутою до бюджету”, ― сказав Віктор Ющенко.
Сьогодні Президент України Віктор Ющенко перебуває з робочим візитом у Львові. Президента супроводжують секретар Ради національної безпеки та оборони України Петро Порошенко, міністр юстиції Роман Зварич, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Віктор Ющенко представив місцевому активові новопризначеного голову Львівської облдержадміністрації Петра Олійника.