Народний депутат України, голова ЛОО УНП Олекса Гудима вважає. що Президент України Леонід Кучма не діє в інтересах працівників освіти.
„В мене склалося враження, що Президент України Леонід Кучма наклав не вето, а „наклав” на інтереси освітян”, ― заявив Олекса Гудима сьогодні на серпневій конференції працівників освіти і науки Львівщини.
Олекса Гудима також зазначив, що прийняття закону про реструкрутризацію боргу перед освітянами у Верховній Раді цілком підтримують депутати фракції „Наша Україна”.
„100% фракції „Наша Україна” проголосує за реструктуризацію боргу, тому освітянам потрібно з проханнями звертатися не до них, а до голови НДП Валерія Пустовойтенка і до начальника головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайла Брегіна, зокрема”, ― сказав він.
Президент України Леонід Кучма скористався правом вето і не підписав закон „Про реструктуризацію заборгованості з виплат передбачених ст.57 Закону України” Про освіту педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів”, прийнятий ВРУ 24 серпня.