Президент Віктор Ющенко вважає тіньовий бізнес ключовою проблемою, яка гальмує розвиток економіки України. Про це він заявив сьогодні виступаючі у Львові.
Віктор Ющенко повідомив, що сьогодні 55% ВВП виробляється у тіні і немає відношення до бюджету. Як наслідок країна неспроможна формувати реальну соціальну політику, адже лише 23-27% прибутків в Україні розподіляється публічно.
„Це трагедія нації, яка не може сформувати основну фінансову Конституцію - бюджет. Серед країн колишнього СРСР Україна має найменшу зарплату, пенсію”, ― сказав Віктор Ющенко.
Віктор Ющенко повідомив, що сьогодні в Україні спостерігається небезпечна соціальна тенденція, коли „20% найбагатших і 20% найбідніших людей різняться за рівнем доходів більше, ніж у 9 разів”.
Віктор Ющенко нагадав слова президента США Кеннеді: „не забезпечив достойне життя 20% бідних людей ми не зможемо захистити 20% багатих”.
Сьогодні Президент України Віктор Ющенко перебуває з робочим візитом у Львові. Президента супроводжують секретар Ради національної безпеки та оборони України Петро Порошенко, міністр юстиції Роман Зварич, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Віктор Ющенко планує представити місцевому активові новопризначеного голову Львівської облдержадміністрації Петра Олійника і зустрітися зі студентами Львівського національного університету ім. Івана Франко і ректорами вузів Львівщини.