Президент Віктор Ющенко закликав державних службовців пам’ятати про те, що вони публічні політики, які представляють нову владу, а тому не ходити на полювання та в лазні.
Про це він заявив сьогодні у Львові.
„Я звертаюся до керівників майбутньої міліції: не ходіть на полювання разом з головами РДА, суддями, прокурорами, бо це головні браконьєри, які є в Україні. Не той час, друзі. Панські забави треба залишати і думати про своїх дітей і онуків. Можливо, вони доживуть до тих часів, коли чи то зайчики, чи то лисички бігатимуть по нашим полям і житимуть по болотах України. Перестаньте купатися разом в бані, прокурори і бандити, судді і бандити ― ті структури, про яких, в будь-який двір зайдіть і запитайте в хлопчика: де тут мафія живе? І він покаже пальчиком. Не дискредитуйте себе, не дискредитуйте владу!”, ― сказав Віктор Ющенко.
Президент наголосив, що боротьба із криміналізацією влади після боротьби із тінезацією бізнесу є другою проблемою, яка стоїть сьогодні перед новою владою.
Він порекомендував тим, хто готовий дати хабара за посаду, передати ці гроші напряму в СБУ.
„Нам треба викорінити корупцію зі всіх державних органів в Україні. Ті, хто заготовив портфелі з грішми, щоб купити посаду, можете передати за адресою - в СБУ. Жодна кандидатура не буде формуватися на тіньових домовленостях. Якщо буде допущена помилка, я готовий відмінити будь який указ. По іншому ― майдан, вулиця нам не пробачить. Люди, які дискредитували себе, повинні бути дистанцьовані від влади. Жодна кандидатура не буде формуватися на тіньовій домовленості”. ― сказав президент.
Сьогодні Президент України Віктор Ющенко перебуває з робочим візитом у Львові. Президента супроводжують секретар Ради національної безпеки та оборони України Петро Порошенко, міністр юстиції Роман Зварич, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Віктор Ющенко представив місцевому активові новопризначеного голову Львівської облдержадміністрації Петра Олійника.