Участь у відкритті взяв Президент України Петро Порошенко, передає кореспондент «Вголосу»

«Рік тому ми заклали капсулу і пообіцяли керівництву підприємства, що за рік буде збудований фантастичний комплекс, де будуть створені всі умови для якісної роботи та ефективного виробництва. І сьогодні у нас символічна і урочиста подія, – зазначив Президент України. – Компанія Nexans прийняла рішення інвестувати в Україну для того, щоб постачати продукцію, яку тут виробляють, у німецький концерн BMW. Але вироблятимуть її українські працівники. Це прямий результат угоди про асоціацію з ЄС, який відкриває для українських виробників доступ до європейських ринків».

Підприємиство «Електроконтакт Україна» – дочірня компанія німецького підприємства, що належить всесвітньовідомому французькому концерну Nexans. На сьогодні Nexans є другим у світі виробником кабелів. Виробничі потужності розташовані у 40 країнах світу. У складі компанії працює майже 27000 співробітників.

Генеральний директор ТзОВ «Електроконтакт Україна» Андрій Гаврильчик розповів, що це 3-тій виробничий підрозділ компанії на Львівщині. «На сьогодні тут працює близько 400 осіб. Сподіваюсь, що 1000 осіб залучимо протягом 1-1,5 року, – зазначив він. Станом на сьогодні тут вже вклали понад 20 млн євро у обладнання і будівлю загалом».

За його словами, найбільше на підприємстві монтерів кабельного виробництва. Їх зарплата становитиме від 8 до 14 тисяч грн. Це перша черга будівництва, яка розрахована приблизно на 1,5 тисячі осіб. Загалом у Бродівському виробничому підрозділі планують створити понад 2500 робочих місць.

Нагадаємо, старт будівництва третього заводу у місті Броди відбувся 18 серпня 2016 року під час робочого візиту Президента України на Львівщину. 

 

«Вголос»