Початкова вартість продажу об'єкта площею 489,9 кв. м становить 28 932 000 млн грн, інформує прес-служба облради.

Нагадаємо, що резиденцію на вул. Глінки у Львові офіційно призначено для «тимчасового проживання перших осiб України та iнших держав, членiв офiцiйних делегацiй, якi перебувають з вiзитом у Львiвськiй областi». Щороку на утримання будівлі з бюджету Львівської області виділяли орієнтовно 150-170 тис. грн, однак за призначенням резиденцію фактично не використовують. Тому Львівська облрада, на балансі якої перебуває резиденція, має намір продати її на аукціоні.

«Обласна рада не ставить ніяких обмежень щодо подальшого використання цієї будівлі», – наголосив начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра. Проте голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик висловив сподівання, що подальше цільове використання цього будинку не суперечитиме розвитку міста, не заважатиме інтересам навколишніх вулиць та тих людей, які проживають на прилеглих територіях».

Також Ярослав Качмарик пояснив, куди скерують кошти, виручені від продажу об’єкта: «Це буде джерело формування бюджету розвитку у Львівській області. Частину ресурсів уже прописано на енергозбереження в бюджетній сфері, адже нині це актуальне питання, яке потребує швидкого вирішення».

Кінцевий термін прийняття заяв на участь в аукціоні – 20 лютого 2015 року.