Президія Львівської обласної ради пропонувала кандидатуру голови облради Михайла Сендака на посаду голови Львівської ОДА, щоб протистояти можливому призначенню на цю посаду екс-голови Львівської ОДА Степана Сенчука.
Про це заявив сьогодні на прес-конференції заступник голови Львівської обласної ради, член НРУ Ігор Держко.
"Депутатам облради стало відомо про те, що задіюється схема, за якою Петро Олійник йде в Кабінет міністрів, а „тут стає губернатором керівник з досвідом Степан Сенчук”, - сказав Ігор Держко.
„Ми отримали інформацію, що претендентами на посаду голови Львівської ОДА є не тільки Петро Олійник, як керівник штабу, а й про те, що йде активна робота закулісного характеру, в якій задіяні певні особистості, які керували Львівською областю, які керують потужним бізнесом, які прагнуть знов таки повернутися до владного крісла. Тим паче, що ми неодноразово бачили серед чільного керівництва штабу „Нашої України” екс-губернатора і екс-голову обласної ради Степана Романовича Сенчука”, ― сказав він.
За словами Ігоря Держка, Степан Сенчук бував не тільки на нарадах, політичних заходах „Нашої України”, а й в числі двох-трьох осіб, які під час виборчої кампанії зустрічали та проводжали Президента України на Львівщині.
Ігор Держко поінформував, що при зустрічі членів фракції „Наша Україна” з керівництвом обласного штабу „Наша Україна” на запитання депутатів облради, а що робить серед керівництва штабу Степан Сенчук, відповідь була дана, що „Степан Сенчук інвестував виборчу кампанію Ющенка”.
„Це викликало ажіотаж серед депутатів, оскільки будь-яка інвестиція вимагає солідної віддачі”, ― наголосив він.
Саме тому, за його словами, в екстреному порядку на президію облради було винесене питання запропонували кандидатуру Михайла Сендака „як одну із кандидатур, яка може протистояти таким закулісним махінаціям”.
Як повідомляв "Вголос", 28 січня президія Львівської обласної ради звернулася до в.о. прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з пропозицією призначити голову облради Михайла Сендака на посаду голови Львівської ОДА. Натомість очікується призначення на посаду голови Львівської ОДА нардепа Петра Олійника.
Степан Сенчук ― екс-голова Львівської ОДА (1999-2001) та облради (1998-2001), голова спостережної ради корпорації „Еко-лан”.