Нова послуга почала діяти з 1 квітня, до цього працівники Центру телефонували особисто, однак, це за словами Валентини Бартошик, начальник адміністративно-господарського управління, було витратно і незручно для клієнтів.

«З 1 січня ми почали видавати результати безпосередньо в Центрі, а згодом проаналізувавши ресурси, які на це витрачаються, а також враховуючи те, що час нашого дзвінка не завжди є зручним для замовника послуги, ми прийняли рішення використовувати сервіс SMS-повідомлення на мобільний номер», – розповіла вона.

За словами чиновника, клієнти найчастіше охоче залишають номер свого мобільного телефону.

«Ми одразу бачимо яка відповідь дається людині. Якщо в людини виникають питання, наприклад, вона не згідна з чимось або не розуміє формулювання, оскільки документи готують у відповідності до нормативних документів, це набування, як правило прав на щось, то людина отримує консультацію. Якщо є потреба після певного результату звернутись ще у інші органи, то це можна зробити одразу», – додала Валентини Бартошик.

За її словами, працівники центру щоденно надають консультацію в середньому 250 особам. Відтак, у минулому році центр видав 100 тис. документів, тоді як у 2011 році – 70 тис.