На території «Audi Центр Львів» на Липинського на бізнес-сніданку зібралося чимало відомих громадських діячів та провідних бізнесменів Львівщини. Зокрема, сніданок відвідали ректор УКУ, отець Богдан Прах, фронтмен гурту «Піккардійська терція» Володимир Якимець та командор «LeopolisGrandPrix» Василь Розтоцький. У неформальній атмосфері гості говорили про музику, духовність, відповідальність політиків, бізнесу і суспільства в надскладний кризовий період в Україні.

Підприємці, які відвідали цей унікальний захід, одностайні в думці, що великий і малий бізнес нині перебуває в  глибокому анабіозі, що згубно впливає не тільки на економіку країни загалом та настрої інвесторів. 

Андрій Рипихович, керівник відділу продажу «AUDI»: «Сьогодні у веденні бізнесу і підприємницької діяльності з’явилася тенденція великої виваженості керівників і власників підприємств. Тобто бізнес зараз не розвивається, в українських реаліях це дуже складно. Основне завдання бізнесу на сьогодні – залишитися на плаву.

Навіть ті підприємці, які мають моральний і матеріальний потенціал для розвитку, воліють не ризикувати. Мені складно сказати, як довго триватиме такий параліч бізнесу, це все залежатиме від розвитку подій у державі».

Він також зазначив, що сьогодні в умовах економічної кризи «Audi Центр Львів» не втратив клієнтів, утім, попит на автомобілі дещо знизився.

На бізнес-сніданку підприємці говорили, що очікують чітких і послідовних дій влади, проведення реальних реформ, стабілізації курсу долара. 

Зокрема, Василь Хомляк, директор групи компаній «Брок» переконаний, що хиткий, мінливий і високий курс долара не можна пов’язувати лише з військовими діями на Сході.

На його думку, країні потрібні дієві, глибокі реформи, а не лише їхня декларація.

Василь Хомляк, директор групи компаній «Брок»:  «Підприємцю потрібна стабільність, не можна звалювати економічну кризу тільки на війну. Інвесторів, звичайно, відлякує війна, тому говорити про розвиток бізнесу в сучасних українських реаліях я б не наважувався. Підприємцям тепер головне втриматися на плаву. Поки війна не зупиниться, будь-який розвиток неможливий. На жаль, за рік після трагічних подій на Майдані жодних змін не відбулося. Люди збідніли як мінімум утричі через підвищення курсу долара. Бізнес був, є і буде з народом, з волонтерами. Але треба також розуміти, що зусилля бізнесу, волонтерів і простих людей мають межу. Ми вже майже на тій межі, на межі зубожіння».

Натомість ректор УКУ, отець Богдан Прах закликав не впадати у відчай та починати зміни передовсім із себе.

Ректор УКУ, отець Богдан Прах:

«Не треба вимагати чогось від Президента чи прем’єр-міністра, а насамперед треба вимагати від себе. Для того, щоб я міг кинути камінь у город свого сусіда, мушу подивитися, чим я живу. А нині ми дуже часто все робимо навпаки. Для мене головними є мої цінності і принципи: в моїй родині, в моїй роботі, в моєму середовищі. І ці принципи є наріжним каменем, який допомагає гармонійно вибудовувати стосунки в сім’ї чи колективі. Лише після того, як я дотримуватимуся цих принципів сам, матиму право вимагати щось від інших. Якби наша влада бачила, що ми маємо принципи, якими живемо, дотримуємося їх, то  політики вчиняли б по-іншому. Вони б нас боялися духовно».

Згадуючи трагічні події річневої давності на Майдані та вимоги суспільства очистити владу, фронтмен гурту «Піккардійська терція» Володимир Якимець зауважив, що нині є певні спроби люструвати чиновників, суддів, прокурорів, депутатів, утім, до очищення медіа-простору України наразі справа не дійшла. Музикант також згадав, гастролі «Піккардійської терції» на Луганщині минулого року, коли вдячні відвідувачі концертів подякували «піккардійцям» за музику, яка спонукає думати.

Володимир Якимець, фронтмен гурту «Піккардійська терція»:

«Ніякого очищення мас-медіа від російського продукту не відбулося, вони тільки трохи збільшили трансляцію україномовного продукту. Тепер не запрошують ніби на ті всі реаліті-шоу суддів із Росії, але достатньо подивитися на реакцію українських суддів-музикантів, які сприймають виконання пісень російською мовою як належне. Ази і любов до музики мають прищеплювати батьки. Адже, якщо вони тебе навчили переходити дорогу на зелене світло, то ти це робитимеш усе життя. І так само, якщо з дитинства ти чутимеш багато хорошої музики, то слухатимеш її все життя. Бо в тебе буде певний рівень музичної культури і музичного смаку, нижче від якого ти вже не опустишся ніколи. В українській музиці є багато пісень, які спонукають до роздумів, до духовного збагачення».

Присутні гості бізнес-сніданку в «Audi Центр Львів» розмовами в неформальній атмосфері мали можливість збагатитися не тільки духовно, а й естетично. Адже компанія «НІКО ЗАХІД ПРЕМІУМ» порадувала своїх гостей новинками модельного ряду «Audi»: «A6 Allroad» та «A6 Limousine».

Новий «Audi A6 Аllroad quattro» – автомобіль, який не зупиняється там, де закінчуються дороги. Його технічні та динамічні характеристики дозволяють подолати навіть найскладніші ділянки бездоріжжя. Завдяки 4-рівневій пневматичній підвісці кузов автомобіля здатний піднятися на висоту до 18,5 см, а повний привід quattro® забезпечує упевнений рух у будь-яку погоду, незалежно від пори року! Ви однаково легко подолаєте мокру трасу, засніжену вулицю, обледенілу ділянку дороги або гірську місцевість. Універсальний, практичний, але нескінченно емоційний і, безперечно, привабливий автомобіль!

Новий «Audi A6 allroad quattro» отримав двигуни 1.8 TFSI (190 к. с.) і 2.8 FSI (220 к. с.), модернізовану мультимедійну систему MMI і повністю світлодіодні матричні фари «Xnenon Plus» головного світла з оновленим дизайном. Зовні «A6 allroad» відрізнється від своїх попередників зміненими порогами і легкосплавними кованими дисками.

Щодо нового «Audi A6 Limousine», то в цьому автомобілі традиційна якість, практичність та статусність поєднуються з неймовірною динамікою та вражаючим драйвом. А бездоганна функціональність та вишукані форми не залишать байдужим жодного прихильника високих технологій. Оновлений «Audi A6 Limousine» отримав нові характерні елементи дизайну, завдяки яким ви відразу ж впізнаєте свій автомобіль серед інших. Алюмінієва конструкція кузова надає новому авто ще більше легкості. Під капотом автомобіля зачаїлася вражаюча сила та потужність, яку ви відчуєте під час кожної поїздки. Вразить вас і кількість прогресивних інтелектуальних систем, які забезпечать вашу безпеку та комфорт за будь-яких умов.

Також серед нововведень «Audi A6 Аllroad quattro» та Audi A6 Limousine» – потужні двигуни 1.8 TFSI (190 кінських сил) та 2.8 FSI (220 кінських сил), модернізована мультимедійна система MMI і повністю світлодіодні матричні фари «XnenonPlus» головного світла з оновленим дизайном. Ззовні «Audi A6 Аllroad quattro» відрізняються від своїх попередників зміненими порогами і легкосплавними кованими дисками.

По детальнішу інформацію звертайтеся, будь ласка, за телефоном: 297-1-297