Волонтер та парамедик Аліна Михайлова розповіла шокуючу історію із київського кафе, яка з нею сталася.
Про це вона написала на свої сторінці у "Фейсбуці".
Текст повністю:

«ДЄВУШКА МИ КУШАЄМ, А ВИ ПРО РАНЄНІЯ РОЗКАЗУЄТЕ. У ВАС ВЗАГАЛІ ВСЕ НОРМАЛЬНО?»

Моя посестра з Госпітальєрів пише дисертацію з політології і попросила для своєї роботи використати мою біографію.

Ми зустрілись в Хібному на Хрещатику і сіли говорити.

Я розповідала про все, починаючи від того, чим займалась в дитинстві і до сьогоднішніх виборів в кмр.

Підійшла тема до війни, а точніше моїх ротацій на фронті як добровольця - я розповідала про різницю роботи парамедика на позиціях та в стабілізаційному пункті/реанімації.

І коли почала говорити про те, як в лікарні Авдіївки мене муштрував лікар за те що я не робила ТУАЛЕТ РАН! своїм пораненим - парочка в ДВОХ МЕТРАХ ВІД НАШОГО СТОЛУ повертаються до мене і кажуть :

-ДЄВУШКА, взагалі то ми їмо. І ви нам мєшаєте своїми розмовами про вайну та своі ранєнія. Нам нє пріятно под такоє єсть.

Я на секунд 10 просто зависла.

В намаганнях пояснити спочатку, що вони як мінімум можуть не слухати/відсісти (бо між нами дійсно була дистанція в 2 столика і щоб почути мене потрібно було просто мовчки слухати), а як максимум - це теми в яких взагалі то живе сьогодні Україна і особливого місця для розмов про це я щось не знаю. І на цьому ми увійшли в не зовсім приємний мені діалог.

Коли я сказала, що в Україні йде війна 7 рік і поки вони тут їдять і їм заважають розмови про «туалет ран» когось в цей момент можуть ранити або вбити всього в 500км звідси - я отримую знову фразу :

-МИ ПРІШЛІ СЮДА ПОЄСТЬ А НЕ СЛУШАТЬ ВАШІ ТЕМИ ПРО ВАЙНУ! А МИ ІХ СЛИШІМ!!! ПЕРЕСТАНЬТЄ!

Я знову пояснюю, що сидячі в закладі я можу обговорювати теми, які вважаю за потрібне. І завершую діалог з парою.

Після цього поцидло починає дуже голосно говорити в намаганнях перебити мою розмову з посестрою (знаєте, як оце діти кривляються) : «МИ БУДЕМО ГОВОРИТИ МИ БУДЕМО ГОВОРИТИ В КАФЕ ПРО ВАЙНУ ЛА ЛА ЛА БО МИ ЖИВЕМО В ТАКІЙ КРАЇНІ УКРАЇНІ» (і так по колу хвилини 2-3).

Але так як акціями та мітингами я навчена доносити свою думку попри все та триматися своєї теми - я спокійно продовжила свою розповідь і згодом він закрив рот і сів жерти далі.

Я щиро скажу, що мене ця ситуація трошки «подзадєла» з усіх сторін, включно з моїм емоційним станом)

Я не впевнена, що готова хоч якось це додатково коментувати. Тут, власне, і так все ясно.

Скоро на вході в заклад окрім табличок які забороняють входити з тваринами, палити, вживати алкоголь має з’явитися табличка «ТУТ ЗАБОРОНЕНО ГОВОРИТИ ПРО ВІЙНУ В УКРАЇНІ - БО НАМ ПХЮ».

Кончені мразі. Поряд з якими ми живемо.

 

Читайте також новини України на “Вголосі”: