Насамперед хочу вибачитися перед виборцями, що не зміг вчасно прибути на ефір і дати відповідь на ті питання, які пролунали на мою адресу. Тому хочу запропонувати шановним експертам, які брали участь у  програмі «Чесно», що я готовий у будь-який час дати відповідь на всі ті питання, які вони хотіли б мені поставити. Своєю чергою, я дам відповідь, на поставлені вже мені питання під час програми, у будь-який час, коли братиму участь у теле-, радіопередачі.

Вчора в Києві зібралося десятки тисяч людей, які вийшли на головну площу столиці, щоб вшанувати пам’ять воїнів УПА. Поїхати на цю акція я вважав своїм громадянським обов’язком!

Неодноразово я чув, і в свою адресу зокрема, що подібні акції потрібно організовувати не у Львові, а там, де про це менше знають. Так ось, ми вшанували п’янять воїнів УПА і у Львові, і в Києві. Вчорашня хода Києвом є відповіддю тим антиукраїнським силам, які намагаються зробити з воїнів УПА зрадників, намагаються перекрутити  історію України. Десятки тисяч людей, які прийшли на цей мітинг засвідчили – українці пам’ятають про воїнів УПА, українці шанують своїх героїв. Тому я вважав, в першу чергу, що моє місце там, в Києві, серед цих людей.

Я пам’ятав про мій ефір на львівському телебаченні і дуже хотів на ньому бути.  На жаль, запізнився. Але прикро, що містечкові політики розцінили це як піар, але ще прикріше, що політиків, які так часто розказують, що Україну потрібно відстоювати на Сході, у Києві – не було.

Я не сподівався, що виникне ситуація, коли мене обговорюватимуть заочно і даватимуть оцінку мені й моїй програмі. Тому ще раз наголошую, що дам відповіді на всі запитання, які експерти та ведучий хочуть мені поставити у будь-який зручний для них час.