Дільничні виборчі комісії виборчого округу № 126 з центром у Сокалі забезпечені менше, ніж на 40% скриньками для голосування та мають проблеми із канцелярським приладдям. Такий висновок зробили представники Львівської облради, які 26 жовтня ознайомились зі станом підготовки до виборів ТВК № 126, ― повідомив „Контекст-медіа” заступник управління політико-виховної роботи Львівської облради Антін Радомський.
„Дільниці 126-й округу менше, ніж на 40% забезпечені скриньками для голосування. Друге ― немає необхідних канцтоварів. Замість того, щоб дати калькулятор, на кожну дільницю видали по 20 олівців, хоча для чого вони ― не зрозуміло”, ― розповів Антін Радомський.
Згідно закону, місцеві органи влади не мають права втручатися у виборчий процес, але зобов’язані сприяти комісіям в організації виборів, перш за все в плані матеріально-технічному та фінансовому. Згідно розпорядження ЦВК та голови Львівської облради організовано вивчення стану готовності ТВК та ДВК у містах та районах Львівської області.