У селі Калюжне Глухівського району Сумської області знайшли мертвою 15-річну дівчину.

Про це пише shans.com.ua.

Відомо, що у день трагедії дівчина святкувала день народження друга, згодом вона випала із вежі мобільного зв’язку.

Дитинство було страшним

Бабуся покійної Олени розказала, що дівчина жила у поганих умовах. Її народила мати у 17 років, це – була небажана вагітність. Згодом мати та батько почали багато випивати та влаштовувати дебоші. Коли в Олени народилась сестра – Вікторія, дівчинка замінила її маму. Батьки дівчат все частіше сварились, вони могли тиждень не бути вдома, оскільки шукали собі нових коханців.

Коли Олені було 10 років повісився її батько. Його тіло знайшли на тому самому місці, де згодом загине і його донька.

Далі бабуся взяла онучок до себе та намагалась замінити їм батьків.

Олена буле дуже красивою та нещасною

У селі розповідають, що покійна була дуже красивою дівчиною, бабуся намагалась дати їй усе. Проте в Олени була нещаслива любов – хлопець із сусіднього села. Коли рік тому він її покинув, дівчина порізала вени. Тоді її врятували.

Бабуся покійної Марія згадує, що хлопець постійно присилав її онучці неприємні повідомлення, що і могло призвести до трагедії. Друзі Олени це підтвердили, мовляв дівчина прочитала повідомлення, зникла, а тоді вони почули, як щось впало.

У Глухівському аграрному інституті, де навчалась покійна, впевнені, що в трагедії винна і мати дівчинки, яка постійно пиячила та доводила доньку до психічних зривів.

Наразі правоохоронці встановлюють, чи дівчина вчинила самогубство, чи це був нещасний випадок.