Слідчі Державного бюро розслідувань провели обшуки в офісі поліції Рівненщини.

Про це повідомили у пресслужбі ДБР.

Правоохоронці розслідують обставини зникнення транспортних засобів зі спецмайданчиків Головного управління Національної поліції України у Рівненській області.

За попередньої інформацією, поліцейські привласнювали автомобілі, які зберігалися на спеціальних майданчиках як речові докази, і продавали їх. Орієнтовна вартість зниклих авто становить понад 7 млн гривень.

19-20 лютого 2020 року слідчі ДБР провели понад 30 санкціонованих обшуків у службових приміщеннях управління поліції Рівненщини та за місцем проживання причетних до протиправної діяльності осіб. Під час обшуків вилучили службову документацію, комп'ютерну техніку і засоби зв'язку.

Досудове розслідування здійснюється за фактами перевищення влади або службових повноважень працівниками правоохоронного органу та службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 та ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, що співробітники Офісу Генпрокурора провели обшуки в Дочірньому підприємстві Державної компанії “Укрспецекспорт” – Державному підприємстві “Укроборонсервіс”.