У червні український джазмен Олександр Фокін розпочне зйомки над фільмом, у яких візьмуть участь голлівудські актори: Біллі Боб Торнтон та Брук Шилдс. До акторського складу також залучені зірки світового джазу: гітарист Ел ді Меола, піаніст Чик Коріа, трубач Артуро Сандовал, саксофоніст Ерік Марієнтал, гітарист Бадді Гай, піаніст Джо Семпл. 

Автор сценарію стрічки - Олександр Бородянський – постійний співавтор Шахназарова, який створив з ним фільми «Зимовий вечір у Гаграх», «Кур'єр», «Палата номер 6» і, що найважливіше, «Ми з джазу». 

Про сюжетну лінію автор розповідає: «Там історія така: онук героя старого фільму, Кості, якого грав Ігор Скляр, емігрував в 90-ті роки в Америку. Одружився на багатій американці, став бізнесменом і олігархом, хоча все життя любив джаз. У нього теж народився син, Джеймс Івен, якому батько мріяв доручити сімейну справу, але хлопчик обожнює джаз, свариться з батьками і їде грати джаз до Києва, в оркестр Фокіна, і там у нього трапляється лав-сторі з місцевою дівчиною».

Режисер стрічки з приводу сценарію зазначає: «Сценарій розрахований на дебютантів, але батьків повинні грати зірки, причому люди не просто відомі, а й музичні».

Загальний бюджет фільму Фокін оцінює в 10 мільйонів доларів, "враховуючи дружні відносини з багатьма артистами". Зйомки проходитимуть в Чикаго та Києві.

Джерело: ТСН