Як повідомив головний архітектор проекту Джон Сіферт, на вул. Федорова має з’явитися п’ятизірковий готель міжнародного класу на 150 номерів.

Зі східного боку вулиці Джон Сіферт пропонує збудувати VIP-крило готелю, а навпроти – ще один готельний корпус із баром, рестораном, басейном, спеціальною зоною відпочинку, оздоровчим та фітнес-клубами, переговорними кімнатами для дипломатів та ділових людей. Площа номерів має відповідати європейським стандартам – від 32 до 48 квадратних метрів. 15% номерів готелю буде спеціально обладнано для неповносправних осіб.
 

За словами представника фірми проектанта, концепція готелю не передбачає розміщення підземного паркінгу. Джон Сіферт зауважив, якщо при проведенні археологічних розкопок буде виявлено цінні експонати, їх буде законсервовано і використано в інтер’єрі готелю.
 

При розробці ескізного проекту було враховано історико–архітектурне середовище Львова, таким чином, що готель гармонійно впишеться в забудову вулиці та стане атракційним об’єктом, що сприятиме ревіталізації даної території міста. Одночасно Джон Сіферт повідомив, що ведуться переговори з готельним оператором Sheraton Hotels and Resorts щодо включення готелю на Федорова до міжнародної мережі готелів.