Шановні сайтяни. Дозвольте поділитися з Вами міркуваннями про роздуми щодо конституційного творення. Проект конституції Нашої ДЕржави – Не Росії (далі НД-НР): 1. Кожен громадянин НД-НР має право бути ВІЛЬНИМ у всьому, що не суперечить статті 2.

2. Жоден громадянин НД-НР не має права бути ВІЛЬНИМ БЕЗ ДОЗВОЛУ Президента, Прем’єра та Депутатів (далі КПРС – Керівників правдивих, розумних і чесних), їхніх родичів усіх можливих ступенів родинності та усіх тимчасових друзів, а також усіх, хто живе у столиці, підтримуючи особисті дружні стосунки з КПРС.

3. Усі члени КПРС обираються на потрібний їм термін, з можливим переобранням цих членів між собою, шляхом ВІЛЬНОГО (див. ст. 1) волевиявлення НАРОДУ, визначеного статтею 4. 4. Народ НД-НР складають усі ВІЛЬНІ (ст. 1) громадяни, які вміють робити гроші з нічого і не вміють робити нічого, крім цього; яким добре, якщо іншим зле; які кладуть на закон так, щоб мати забезпечене ВІЛЬНЕ (див ст. 1) життя.

5. Громадяни, котрим НАРОД та КПРС дозволяють заробляти гроші і які вміють робити ще щось, крім грошей, називаються КАНДИДАТАМИ у НАРОД. Цей статус надається їм та їхнім родичам довічно. 6. Підставовий моральний принцип НД-НР проголошує: НЕ МОЖНА ДУРИТИ народ. Тому дурні, які цьому ВІРЯТЬ, караються позбавленням майна на користь НАРОДУ (ст. 4).

7. У НД-НР не можна ображати НАРОДНУ ВЛАДУ, себто КПРС. Якщо влада образилася, – НАВІТЬ БЕЗ ВАГОМИХ НА ТЕ ПІДСТАВ, – необхідно за будь-яких умов знайти хоча б одного (одну) КАНДИДАТА у народ, або ще краще групу винних і покарати їх/його (ЇЇ, їх) за таку образу – або на користь НАРОДУ та його обранців (КПРС), або на голову (якщо нема що віддавати). 8. Парламент НД-НР складається з ДЕПУТАТІВ. Депутатів депутує ВІЛЬНИЙ НАРОД.

9. Парламент розглядає і ПОЗИТИВНО затверджує усі подання від НАРОДУ, у яких йдеться про образу Народної Влади кандидатами у народ (див. ст.7). Подання від КАНДИДАТІВ у НАРОД Парламент сумлінно розглядає у комісіях для обґрунтованого відхилення. 10. Уряд НД-НР формується шляхом затвердженої прозорої процедури інтриг у КПРС. Прозорість інтриг гарантується незалежним та ВІЛЬНИМ народним судочинством (див. ст. 12).

11. Уряд НД-НР забезпечує виконання Плану зовнішньої та внутрішньої політики, тобто зростання добробуту НАРОДУ на радість КПРС, а також сусідніх держав, які не можна ображати. 12. Незалежність та свобода народного правосуддя у НД-НР є неухильною: суддя не має права залежати ні від моральних принципів, ні від закону, ні від жадності засуджуваних; суддя має бути вільним у своїх фінансових преференціях.

13. НД-НР є найдемоКРАТНІШОЮ країною у світі, оскільки кожний закон, запропонований будь-ким із числа КПРС має свою КРАТНІСТЬ ІНТЕРПРЕТАЦІЇ, тобто трактується як "ПОНЯТІЄ". 14. Найвищою кратністю у трактуванні законів уповноважується НАРОДНИЙ РЕФЕРЕНДУМ – організована та вседержавна дискусія "по понятіям". Висновки референдуму КПРС зобов’язані МАТИ НА УВАЗІ.

15. Кожен, хто має приналежність до НАРОДУ (див. ст. 4), визнається презумпційно чистим у помислах та бездоганним у вчинках. Усі КАНДИДАТИ у НАРОД (див.ст.5) – природжені негідники, приховані злочинці та віроломні зрадники НАРОДУ. 16. Справедливість – ідеал системи цінностей у НД-НР: тому її нема і не може бути. Усвідомлення цього зобов’язує усіх громадян стати провідниками глобальної боротьби з неіснуючими та хибними уявленнями задля реальних благ НАРОДУ та його обранців.

17. Віднині ліквідовується успадковане від СРСР поняття "Батьківщина", яке розглядається як абсолютна образа народної влади (див. ст. 7). Натомість впроваджується адекватне поняття "МАТІВЩИНА". 18. Кожен громадянин повинен любити та поважати свою Матівщину. Для цього достатньо жити згідно СПРАВЕДЛИВИХ ПОНЯТІЙ (див. ст. 13 і 16). 19. Державною мовою Матівщини є мова, якою ВМІЮТЬ розмовляти представники НАРОДУ (ст.4). Кандидати у народ можуть взагалі не говорити.

20. НД-НР шанує мови інших народів настільки, наскільки шанує свою власну. 21. НД-НР є унітарною, соборною державою: всі гроші збираються в одну "тару" (по понятіям – в "общак") і розподіляються згідно принципу СПРАВЕДЛИВОСТІ (див. ст.16). 22. Усім громадянам забезпечується право на медичне обслуговування та освіту за кордоном, оскільки ці галузі НАРОДНО-господарської діяльності у рідній Матівщині розглядаються як марнотратництво. Медичні працівники та освітяни можуть бути лише КАНДИДАТАМИ у народ.

23. НД-НР є країною найпередовішої науки і техніки, а тому ці галузі не потребують подальшого розвитку. 24. Головна мета держави – потужна та самодостатня економіка з гуманним профілем тих, хто гарантує свободу для НАРОДУ.

 zgroup.com.ua

P.S. В публікацію Вголоса вкралась одна невеличка помилка, за яку ми дуже вибачаємось і офіційно повідомляємо, що автором цього тексту не є доктор Олександр Фільц.