Нагадаємо, сьогодні депутати Львівської міськради створили робочу групу для пошуку інвестора під будівництво стадіону до Євро-2012. До групи увійшло 10 депутатів та 4 представника виконавчих органів.

Наразі єдиним потенційним інвестором, який публічно заявив про зацікавлення проектом будівництва стадіону, є Президент ФК «Карпати» Петро Димінський. Водночас, сам Димінський заявив на зустрічі з депутатським корпусом, що готовий фінансувати будівництво євростадіону у Львові лише після створення ВАТ «Народна команда «Карпати», до статутного фонду якого міськрада має передати неліквідні об’єкти комунальної власності на суму не меншу 300 млн. євро.

Львівська міська рада виділила 25 га на вул. Стрийській-вул. Кільцевій під будівництво стадіону до Євро-2012.

Генпідрядником будівництва визначена австрійська фірма «Alpine BAU GmbH». Наразі невідомо, хто буде інвестором будівництва.

22 квітня Львівська міськрада та ЛОДА підписали угоду з «Укрексімбанком» про відкриття кредитної лінії на суму 1 млрд. грн. для фінансування об'єктів до Євро-2012.

13 червня Львівський міськвиконком дав дозвіл управлінню капітального будівництва на проектування та будівництво стадіону до Євро-2012 на вул. Стрийській-Кільцевій. На УКБ покладено функції замовника проектування та будівництва.

Раніше Львівська мерія в особі начальника управління інформаційної політики Остапа Процика заявила, що реально будівництво стадіону розпочнеться у липні цього року. Натомість проектанти заявляють, що раніше грудня роботи не почнуться.

Розробкою проекту займалось австрійське конструкторське бюро Альберта Віммера на замовлення головного проектанта австрійської Alpine.

«Конструкторське бюро Альберта Віммера» (Albert Wimmer ZT Gmbh) проектувало футбольні стадіони у Зальцбурзі, Кляґенфурті й Іннсбруку до «Євро-2008».

Згідно генплану міста з інфраструктури до ЄВРО 2012, який міська рада подала на затвердження в Кабмін, на будівництво стадіону потрібно 1 рік і 8 місяців.

В умовах конкурсу передбачено завершення будівництва до 1 червня 2010 року.