Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Під час підготовки і розгляду законопроекту №0908 до другого читання комітетом загалом збережено концепцію та ключові положення ухваленої в першому читанні редакції, водночас деякі статті законопроекту зазнали доопрацювання. В цілому було опрацьовано більше ніж 40 пропозицій. Під час опрацювання законопроекту на засіданні комітету було приділено увагу механізмам координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування під час формування та реалізації державної регіональної політики, механізмам фінансування державної регіональної політики та джерел її фінансування.

Окрім того, комітет підтримав пропозицію надати право сільським, селищним, міським радам розробляти та затверджувати стратегії розвитку сіл, селищ, міст.

Наголошено також, що попереднє опрацювання та підготовку документа до розгляду на засіданні комітету здійснювала робоча група комітету, в якій узяли участь народні депутати, фахівці апарату Верховної Ради, секретаріату Кабінету Міністрів, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, науковці, експерти.