Львівський автобусний завод – колись перлина автобусної промисловості, сьогодні прихисток для безхатченків. Довів до зубожіння та банкрутства ЛАЗ одіозний російський бізнесмен Ігор Чуркін. У 2010 ЛАЗ отримав шанс на нове життя. Урядовою програмою до Євро-2012 усі приймаючі міста зобов'язалися замовити у ЛАЗу транспорт. Львів не став винятком, проте це чи не єдине місто, яке не розрахувалося.

Причина проста до банальності – міський голова вважав,що виготовлені на ЛАЗі автобуси – неякісні, і винним називав російське керівництво. А відтак зарікався розраховуватись з пройдисвітами. Тож комунальне АТП-1 так і боргувало автобусному заводу близько 28 млн гривень 7 років.

За той час ЛАЗ успішно і зумисне довели до банкрутства, а обладнання на підприємстві почали продавати з молотка. То ж одразу поруч з банкротом з'явилась факторингова компанія, яка запропонувала ЛАЗу продати право вимоги боргу. Відтак таке зволікання і невиплата боргу напряму Львівському автобусному заводу призвело до того, що тепер гроші міська рада віддаватиме звичайніському ТзОВ в обхід фіскальної служби та пенсійного фонду.

Як вдалося дізнатись журналістам «Правди.Розслідування», факторингова компанія «Оптимум-Фактор», яка і отримає від ЛМР близько 20 млн, належить цивільній дружині російського власника Львівського автобусного заводу Ігоря Чуркіна – Таїсії Саніній.

Більше про тих, хто доклався до грабунку ЛАЗу та міського бюджету, дивіться у програмі «Правда.Розслідування».