Якою ж буде погода впродовж цілого року? До якої весни готуватися: теплої чи холодної? Розглянемо детальний прогноз погоди на 2020 рік.

Як повідомляє “Апостроф” з посиланням на “Полісся“, про це заявив синоптик Володимир Деркач, який детально по місяцях спрогнозував погоду в Україні.

Березень

На території країни пройдуть великі опади. У деяких місцях вони можуть перерости в дуже сильні. Прогнозується велике коливання температури повітря у першій частині місяця. А от в кінці березня значно потеплішає.

Квітень

Другий місяць весни буде радувати українців незначними опадами. На початку квітня очікуйте холодну погоду, яка з днями буде покращуватися. Вже в середині місяця ставатиме тепліше.

Травень

Початок цього місяця принесе зі собою тепло та опади. Літня погода триматиметься аж до середини травня, після чого на Україну знову прийдуть дощі. Це стане причиною пониження температури повітря.

Червень

Перший місяць літа почнеться з великої спеки, вже до середини місяця вона понизиться. Прогнозують невеликі короткочасні дощі. В кінці червня очікується тепла погода.

Липень

Перша половина місяця пройде без опадів. А вже у середині липня пройдуть невеликі короткочасні дощі. Весь місяць температура повітря протримається майже на одній позначці. Жара не прогнозується. В кінці місяця стане трохи холодніше.

Серпень

На початку та в середині серпня очікуються короткочасні опади. Температура повітря буде помірно теплою, але в кінці місяця трохи опуститься.

Вересень

Впродовж всього місяця очікується помірне тепло та короткочасні опади. Вже до кінця місяця температура повітря стане значно вищою.

Жовтень

Температура повітря в жовтні буде різко коливатися. На початку місяця прогнозують тепло, а в середині різке похолодання. А от до кінця жовтня температура зросте.

Листопад

Останній місяць осені “прийде” з дощами. Але в середині листопада варто очікувати потепління. Після цього знову похолодає і на зміну теплої погоди прийдуть дощі з переходом у сніг.

Грудень

Зима почнеться зі справжнього холоду. Але через декілька днів температура підніметься. В середині місяця потеплішає, а вже на свято Святого Миколая вночі можливе зниження температури.