Перед матчем у Луганську головний тренер команди Станіслав Гончаренко не зміг розраховувати на одного з лідерів команди – Валерія Легчанова. Усі інші «енергетики» рвалися кувати чергову перемогу у чемпіонаті.

Грати у відкритий футзал з львів’янам гості прогнозовано відмовилися. Команда Романа Ковальчика побудувала свою гру на контратаках, натомість підопічні Станіслава Гончаренка грали першим номером. Атакувальна гра гостей зі Львова увінчалася успіхом на шостій хвилині матчу. Максим Павленко майстерно виконав штрафний удар і вивів свою команду вперед. Відновити паритет на майданчику швидко міг Артем Рось, однак змарнував побачення з Лисенком. Воротар «Енергії» зіграв вище усіляких похвал. Попри забитий гол небезпечних моментів біля воріт обох команд було не так багато. Усі найцікавіші події команди перенесли на другу половину зустрічі.

Після перерви на майданчику побільшало і небезпечних моментів, і голів. «Енергетик» Сергій Тригубець та «телефоніст» Заворотний доволі швидко забили по голу у ворота суперника і рахунок став уже 1:2 на користь львів’ян. Коли луганчанам посміхнулася удача забити один гол, команда Романа Ковальчика продовжила пошук щастя біля воріт Влада Лисенка. Утім, господарі поєдинку пропустили втретє. Дубль у матчі оформив Максим Павленко. Попри другий гол досвідченого «енергетика» радіти львів’янам було зарано. Заворотний повторив успіх Павленка і відродив інтригу у матчі. Як господарі не старалися, створити сенсації їм не вдалося. Павленко та Рогачов забили ще по одному голу. Єдине, що вдалося луганчанам до завершення матчу, - відіграти один гол. Його автором у грі з п’ятим польовим гравцем став Олександр Стрілець. Підсумковий рахунок зустрічі – 3:5 на користь «Енергії».

Екстра-ліга. 23 тур
ЛТК (Луганськ) – «Енергія» (Львів)
3 квітня. Луганськ. СК «Старт»
Арбітри: Станіслав Туржанський (Запоріжжя), Андрій Івашина (Суми).
Інспектор – Станіслав Ушкань (Кременчук). Делегат – Валерій Завальний (Київ).
ЛТК: Сухомлинов - Стрілець, Заворотний, Рось, Цимбаляк - Разуванов, Смоловик, Бессалов, Кузь, Бурдюг – Шурак
«Енергія»: Лисенко - Чепорнюк, Макаєв, Бондар, Тригубець, Рогачов (12) – Павленко, Овсянніков, Струк, Коваль – Кардаш, Якунін
Голи: Павленко (6, 28,33), Тригубець (25), Рогачов (36) - Заворотний (26,30), Стрілець (39).

Фото Віктора Диченка