На цьому наголосив нардеп від ВО «Свобода» Анатолій Вітів під час ефіру програми «Сьогодні про головне» на телеканалі ТВІ 2 квітня 2013 року.

Свободівець акцентував увагу на тому, що сьогодні Партія регіонів намагається віднайти будь-які фальшиві приводи аби забрати у киян право обирати свою владу.

«Вибори у столиці мають відбутися згідно діючого законодавства. Апеляції Партії регіонів до Конституційного Суду не мають жодного відношення до ситуації з виборами у Києві. Влада підмінила ручним Конституційним Судом цілу Конституцію. Це бездарний суд, який треба ліквідувати як зло. Чому мешканці Донецька чи Луганська мають право обирати владу, а Київ – ні? Між тим призначений Януковичем намісник Попов повністю довів свою некомпетентність на займаній посаді. Коли в столиці був сніговий колапс, Попов відпочивав в Австрії. Міф про «регіонала»-господарника давно розвіявся», - наголосив Анатолій Вітів.

Крім того, свободівець пояснив, чому Партія регіонів так вперто намагається зірвати вибори Київської міської ради та міського голови.

«Влада страшенно боїться виборів. Для неї вибори – це певний Рубікон. Бо якщо вона програє столицю, то у Януковича немає шансів вийти у другий тур президентських виборів у 2015 році. Впевнений, що кількість учасників акцій протесту поступово зростатиме, як зростала вона на початку 90-х років в період боротьби за незалежність. І коли на вулиці вийде критична маса людей, ця влада не вистоїть», - прокоментував останні події народний депутат Анатолій Вітів.