Стежка була відкрита в 1921 році, і першим по ній пройшов іспанський король Альфонсо XIII. Сьогодні кожен бажаючий може пройти королівським шляхом, однак він уже не настільки безпечний, як був колись, йдеться на сайті gazeta.ua.

Будівництво пішохідної доріжки була розпочато в 1901 році, коли виникла необхідність налагодити сполучення між двома гідроелектростанціями, розташованими на водоспадах Paso і Gaitanejo.

Через 90 років, колись безпечна стежка перетворилася на справжнє випробування для сміливців. Розташована вона на висоті 100 метрів над гірською річкою, ширина проходу не більше одного метра.

Місцями стежка обривається, так як бетонні конструкції зруйновані за давністю років. Про таку розкіш, як перила, говорити не доводиться, вони зустрічаються епізодично і аж ніяк не в найбільш небезпечних місцях.

Це і робить Королівську стежку справжньою знахідкою для любителів екстриму: незважаючи на те, що протяжність стежки не більше трьох кілометрів, локальних перешкод на ній безліч. Без спеціального спорядження їхати сюди не варто.

У 2000 році Королівська стежка була офіційно закрита для туристів, оскільки сталося кілька нещасних випадків зі смертельним результатом. Однак і донині туристам-екстрималам вдається обійти заборони і пройти цей складний шлях. Місцева влада планує відремонтувати дорогу, на це вже виділено 8,3 мільйона євро.

фото: kulturologia.ru