«Ви мене, звичайно, вибачте, але якщо ми говорили про неподобство, коли «Правий сектор» узяв зброю, то чому не неподобство, що проросійські активісти або які за Федерацію – озброїлися. Ну, якщо там неподобство, то і це неподобство», – цитує Соловйова видання КИД.

«Якщо ми говоримо, що погано, що там від мирного протесту перейшли до збройного протистояння, то чому, коли тут це відбувається, ми повинні сказати , що тут це нормально? Якщо погано, то і так, і так погано», – додав він.

За словами Соловйова, набридли заклики «Росія, допоможи».

«Тобто  23 роки Росія не потрібна була, а тепер – допоможи, 23 року всі, кому не ліньки, витирали ноги об Росію, в тому числі громадяни України, які не згадували про те, що вони росіяни і не просили допомогти, а тепер раптом «Росія, допоможи!». Я ще розумію, коли це відбувається в Криму, де переважна більшість громадян організувалися самі, провели всі необхідні демократичні.. процедури, референдум, проголосували. Місцева влада, нагадаю, призначила референдум, тобто ми говоримо про волевиявлення мільйонів з гаком людей. Тут – 5 тисяч осіб, 10 тисяч осіб у мільйонному регіоні, кажуть: «Все! Росія, допомагай!» А чому? А тому що ми захопили будівлю. Офігіти! Тобто , якщо зараз українці захоплять якусь будівлю в центрі Москви, вимагатимуть, щоб Україна ввела війська? Їх тут 3,5 мільйона. Але не в Москві - в Росії...», – обурюється журналіст.

Соловйов назвав це шизофренією.

«А ми оголосимо себе зараз Донецькій республікою Ми - ? ? ? Демократичні процедури або є, або немає. Чи є у людей право боротися за свою свободу? Є. Але, коли ти, ще не почавши боротися за свою свободу, тільки увірвався в будівлю і тут же кричиш іноземній державі «Допоможи!», це виглядає дивно», – відзначив Соловйов.