У неділю, 8 вересня, в Криму запланові «вибори в місцевий парламент». Проведення «виборів» забезпечує голова «виборчої комісії Криму» Михайло Малишев, якого звинувачують у державній зраді. У березні 2014 року він готував так званий референдум на окупованому півострові.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на прокуратуру АР Криму.

Нині прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила йому підозру у вчиненні державної зради, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади, а також оголосила в розшук.

Крім того, український суд дозволив провести спеціальне досудове розслідування щодо нього та притягти до кримінальної відповідальності за заочною процедурою.

А також у прокуратурі звернулись до кримчан з проханням не брати участь у незаконних виборах на території тимчасово окупованого півострова та повідомляти до правоохоронних органів Автономної Республіки Крим про усі відомі факти організації та проведення незаконних виборів.

Як писав «Вголос», нардеп, співголова фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко закликала Верховну Раду  не визнавати результати російських виборів у Криму.