Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, сьогодні Залізничним РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Зараз з підозрою на харчові отруєння, пов'язані із вживанням страв на весільному банкеті, яке мало місце 25 серпня в одному із закладів харчування у Львові госпіталізовано 24 особи, з яких 5 дітей.

Нагадаємо, у зв’язку з тривалою спекою на території області почастішали спалахи гострих кишкових інфекцій та харчових токсикоінфекцій. Зокрема, такі факти були зафіксовані у Львові, в Мостиському та Бродівському районах області.

Відтак, прокуратура Львівської області, на підставі ст. 121 Конституції України, скерувала листи головному державному санітарному лікарю Львівської області, в.о. начальника головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА, начальнику інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області та в.о. начальника ГУ МВС України у Львівській області.

Прокуратура вимагає вжиття невідкладних додаткових заходів для забезпечення згідно з вимогами законодавства належного санітарно-епідеміологічного фону в області та захисту населення від інфекційних хвороб.