Про це інформує Управління зв’язків із громадськістю ГПУ.

За фактами подій у місті Мукачеве, які відбулись 11 липня 2015 року, прокуратурою Закарпатської області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) відомості про кримінальні правопорушення за правовою кваліфікацією ч.1 ст. 255 КК України - створення злочинної організації та ч. 3 ст. 258 КК України - терористичний акт, тобто застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров'я людини або заподіяння значної майнової шкоди чи настання інших тяжких наслідків, що призвели до загибелі людини.

Згідно з розпорядженням Генерального прокурора України Віктора Шокіна, дане кримінальне провадження передано для подальшого розслідування та прийнято до провадження Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України.

Як повідомлялось, зі села Лавки під Мукачевим евакуюють людей, бо представники «Правого сектора», які вочра влаштували вчора стрілянину у Мукачевому, засіли на Червоній горі, яка знаходиться у цьому селі.

Нагадаємо, 11 липня у Мукачево озброєні особи, які представилися як «Правий Сектор» зайняли територію комплексу «Антарес». Їм влаштували опір люди з оточення народного депутата Михайла Ланя. На місце прибула міліція та СБУ.

Внаслідок перестрілок загинули троє людей. За попередньою інформацією, поранено понад 10 осіб.

Нардеп Найєм з посиланням на місцевих мешканців заявив, що «Правий сектор» влаштував стрілянину у Мукачевому через переділ ринку контрабанди цигарок.