Органами прокуратури Львівської області порушено 3 кримінальні справи, пов’язані із виборчим процесом по виборах Президента України.
Про це йдеться у відповіді прокурора Львівської області Євгена Блажівського на депутатський запит Петра Олійника, яку народний депутат озвучив сьогодні на прес-конференції.
Перша кримінальна справа порушена 4 листопада прокуратурою Шевченківського району за фактом неправильного підрахунку голосів та внесення до протоколу виборчих комісій таких відомостей по ТВО №120 у м. Львові за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 158 КК України.
5 листопада прокуратура Жовківського району порушила кримінальну справу за фактом викрадення офіційних документів у ТВО №124 за ознаками злочину, передбаченого ст. 357 КК України.
Ще одна кримінальна справа була порушена прокуратурою Франківського району м. Львова за фактом викрадення офіційних документів у ТВО №119.
Петро Олійник пояснив, що останні дві кримінальні справи зливаються в одну кримінальну справу, бо, за його словами, вкрадені відкріпні талони в містечку Куликів Жовківського району з’явилися у Франківському районі.