Прокуратура Львівської області проводить перевірку факту щодо передачі у ЦВК результатів голосування недійсними бюлетенями на виборчій дільниці №204 в с.Долина Кам’янка-Бузького району Львівської області. Про це „Контекст-медіа” повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України.
Під час голосування на виборчій дільниці №204 у селі Долина Кам’янка-Бузького району Львівської області ТВО №121 виборцям було видано для голосування 525 бюлетенів за кількістю виборців у списку, які раніше комісією було приведено у недійсність шляхом поставлення штампу „вибув” навпроти прізвища кандидата в президента України Михайла Бродського. Результати голосування недійсними бюлетенями протиправно покладено в загальний підрахунок голосів у ТВК № 121, який подано до ЦВК, ― розповів керівник прес-служби Генпрокуратури Сергій Руденко.
Як повідомляло агентство, Прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу за частиною 3 статті 158 Кримінального Кодексу України за фактом внесення до протоколу про підсумки голосування у 120-му виборчому округу Львова неправдивих даних щодо фактичного волевиявлення виборців.
31 жовтня в Україні відбувся перший тур президентських виборів.