Зокрема, ухвалами міської ради окремим партійним та громадським організаціям Львівщини відчужено об’єкти комунальної власності способом викупу за 20% від їх незалежної оцінки. При цьому, об’єктами такої «пільгової» приватизації стали, зокрема, значні площі нежитлових приміщень у центральній частині міста.

Однак, перевіркою встановлено, що деякі з приватизованих партійними та громадськими організаціями приміщень останніми відчужено на користь інших осіб, діяльність яких не пов’язана із політичною чи громадською діяльністю (до прикладу, в одному з таких приміщень функціонує більярдний клуб).

Внаслідок вказаних порушень міським бюджетом недоотримано коштів від приватизації комунального майна в сумі близько 2 млн. грн.

На усунення виявлених порушень прокуратурою міста Львова пред’явлено 7 позовних заяв до господарського суду Львівської області про скасування відповідних ухвал Львівської міської ради, визнання недійсними умов договорів купівлі-продажу та стягнення недоотриманих міським бюджетом коштів.